Dufour 44
Elegance, prostor a výkon v dokonalé rovnováze
Model Dufour 44 spojuje sportovní plavební vlastnosti s velkorysou nabídkou prostoru a moderním designem jachty. Vyvinuta společností Dufour Yachts a navržena studiem Felci Yacht Design, přesvědčí dynamickým výkonem, velkým komfortem na palubě a elegantní siluetou – ideální pro náročné jachtaře, kteří chtějí kombinovat dlouhé cesty se sportovním cruisingem.
Dufour 44
Všestranná cestovní jachta pro náročné jachtaře
Loď Dufour 44 byla vyvinuta pro jachtaře, kteří si stejnou měrou cení komfortu, prostoru i výkonu. Hodí se jak pro delší plavby s rodinou, tak pro sportovní tripy s přáteli – a přesvědčí vyváženým konceptem dynamiky plavby, moderního designu a vysoké kvality života na palubě.
Přednosti modelu Dufour 44


Dufour Yachts
Přehled modelů
Objevte aktuální modely Dufour Yachts
Dufour 37
Kompakt, modern und überraschend großzügig
Viel Raum, moderne Linien und ausgewogene Segeleigenschaften für Familien und sportliche Segeltörns.
Dufour 39
Elegantes Design mit klarer Funktion
Die Dufour 39 verbindet modernes Design, hohe Segelleistung und außergewöhnliche Flexibilität.
Dufour 41
Die perfekte Balance aus Performance und Komfort
Sportliche Fahrtenyacht mit großzügigem Cockpit, flexiblem Interieur und hervorragenden Segeleigenschaften.
Dufour 44
Eleganz, Raum und dynamische Performance
Moderne Cruiser-Yacht mit viel Komfort, stilvollem Design und sportlicher Performance auf allen Kursen.
Dufour 48
Großzügiger Cruiser - auch für lange Reisen
Viel Volumen, komfortables Cockpit und hervorragende Stabilität für entspannte Langfahrten.
Showroom Yachten Meltl
Zažijte aktuální modely jachet zblízka
Kontaktujte nás
Klíčové údaje
Délka
13,90m
Šířka
4,45m
Ponor
2,20m
Kabiny
3/4
Koupelny
2/3
Cena od
353 430€ vč. 19% DPH
Pro koho je Dufour 44 vhodná?
Dufour 44 byla vyvinuta pro rodiny, rekreační jachtaře a náročné majitele, kteří hledají komfortní plachetnici pro pobřežní plavby, dálkové trasy i zaoceánské plavby. Nabízí dokonalou rovnováhu mezi potěšením z plavby, bezpečností a kvalitou bydlení.
Čím se Dufour 44 vyznačuje?
Dufour 44 kombinuje moderní jachtingovou architekturu se sportovním výkonem a velkorysým komfortem bydlení. Nový design trupu zajišťuje vysokou stabilitu, vynikající plavební vlastnosti a neobvykle mnoho místa v interiéru i v kokpitu.
Jaká uspořádání kajut Dufour 44 nabízí?
Dufour 44 je k dispozici v různých variantách uspořádání. Podle způsobu využití jsou k dispozici konfigurace se třemi nebo čtyřmi kajutami a různými řešeními koupelen a obytných prostor. Díky tomu lze jachtu optimálně přizpůsobit požadavkům majitele nebo charteru.
Jaké speciality nabízí Dufour 44 na palubě?
Typické pro novou generaci Dufour jsou velkorysý kokpit, široké pochozí paluby a oblíbená venkovní kuchyně v oblasti zádi. Tato kombinace vytváří výjimečný zážitek z venkovního bydlení a činí život na palubě mimořádně pohodlným.
Proč patří Dufour 44 k nejzajímavějším cestovním jachtám své třídy?
Dufour 44 spojuje moderní design, vysoký plavební výkon a výjimečné využití prostoru. S délkou necelých 14 metrů, šířkou 4,45 metru a flexibilními možnostmi vybavení nabízí vlastnosti, které se jinak často nacházejí až u větších tříd jachet.






